Misyon Vizyon

Garantili Hizmet

Verilen sözleri harfiyen yerine getirerek siz değerli müşterilerimizin bize karşı olan güvenini asla zedelemiyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Alanında uzman personellerimiz ile birlikte son teknoloji taşımacılık sistemlerini kullanıyor, evden eve nakliyat süreçlerinde rahatlığınızı sağlıyoruz.

Misyon

Nakliyat sektörüne yenilikler getirmek ve eşyalarınızın nakliyesini konforlu olarak gerçekleştirme amacı ile çıktığımız bu yolda firmamız kararlı adımlar ile yoluna devam etmektedir. Nakliyat hizmeti alması gereken kişilerin stresli olduğunu bilmekte ve bunun içinde anlayışlı ve güler yüzlü olarak da nakliyat hizmetinin verilebileceğini ortaya koymaktayız. Bireysel ve kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızın üstün kalitede hizmet ile alabilmelerini sağlamaktayız. Nakliyat hizmetinde yapılan hataların büyük sorunlar ortaya koyacağını bilmekte ve bunun için de işimizi sıfır hata ile yapmaktayız.

Ülke ekonomisinin önemli sektörlerinden birinde hizmet verdiğimizi bilmekte ve bu hizmetin gecikmemesi için yılın her günü şevkle çalışmaya devam etmekteyiz. Daha çok kişinin ve kurumun kaliteli nakliyat hizmeti alabilmesini sağlamak için de ekiplerimizi genişletmekteyiz. Araç filomuzu düzenli olarak yenilemekte ve araçlarımıza yüklenen eşya, ürün ve malların sorumluluğumuz altında olduğu süre içinde maksimum güvenlik önlemini almakta ve hedefine teslim aldığımız gibi yeni olarak varmasını sağlamaktayız. Araç filomuzda her sektörün ihtiyacını karşılayacak özellikleri taşımasına önem vermekte ve deneyimli ekiplerimiz ile de koordinasyonu sağlamaktayız.

Vizyon

Türkiye ekonomisi büyüyen ve gelişen bir ülke ve ülkemizin ekonomisine katkımızın artmasını sağlamak amacıyla bizde aynı paralellikte büyümeye devam etmekteyiz. Kendimize koyduğumuz hedefler arasında her müşterimiz için yüzde yüz müşteri memnuniyeti bulunmakta ve bunu başarıyor olmamız ile firmamıza artan talepleri gördükçe de daha çok şevk ile çalışmaktayız. Tüm ülkeyi kapsayan bir nakliyat zinciri kurmuş olan firmamız bu şekilde sadece kendi şehrimizde değil tüm ülkede yaşayan kişilerin memnun olacakları bir şekilde nakliyat hizmeti alabilmelerini sağlamaktayız.

Teknolojinin baş döndürücü hız ile geliştiği günümüzde bunu yakından takip edebilmek için dinamik bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Amerika ve Avrupa’da geliştirilen nakliyat yöntemlerini ve teknolojisini ülkemize getiren ilk firma olmayı başarmaktadır. Nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde bunu sizin en uygun olduğunuz zaman içinde alabilmeniz içinde yılın her günü kesintisiz olarak çalışmaktayız. Uygun fiyatlı nakliyat hizmeti almak isteyen kişilerin ilk tercihi olmayı amaçlayan firmamıza gelen taleplerin artıyor olması ile de amacımıza ulaşma yolunda doğru adımlar attığımızı da görmekteyiz.

goztepenakliyatlogobeyaz.png
Göztepe nakliyat olarak, İstanbul ve İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel bir şekilde 15 yılı aşkın süredir nakliyat hizmetleri vererek, firmamızın ününe ün katmaya devam etmekteyiz. Her geçen gün artan kalitemiz olduğu gibi, referanslarımızı da arttırmaktayız. Çeşitli taşımacılık sistemleri, araç filomuz, alanında uzman personellerimiz ile kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Kaliteli hizmetler için hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.