Asansörlü Nakliyat

Garantili Hizmet

Verilen sözleri harfiyen yerine getirerek siz değerli müşterilerimizin bize karşı olan güvenini asla zedelemiyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Alanında uzman personellerimiz ile birlikte son teknoloji taşımacılık sistemlerini kullanıyor, evden eve nakliyat süreçlerinde rahatlığınızı sağlıyoruz.

Asansörlü Nakliyat hizmetimiz ile firmanızın ihtiyaç duyacağı portatif yük asansörünü sizlere ihtiyaç duyduğunuz anda sunmaktadır. Bu şekilde ürün ve mallarınızın üst katlara taşımanız gerektiğinde bunu kol gücü kullanmadan ve yüksek maliyetler altına girmeden yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Her sektörde kimi zaman portatif yük asansörü kullanılması gerekebilmektedir. Bu durumda ise geçici ihtiyaçlar için yüksek bedeller ödenerek asansör alınması ise firmalar için ağır yükler oluşturmaktadır.

Göztepe Nakliyat olarak firmamız ise çok sayıda modern teknolojiye sahip olan asansörlerimiz ise bu büyük maliyetler altına girmeden her ihtiyaç duyduğunuzda asansör kullanabilmenizin mümkün olmasını sağlamaktadır. Son teknolojiye sahip olan asansörlerimizin bakımları düzenli olarak yapılmakta ve ayrıca tüm belgeleri de firmamız tarafından alınarak kullanımının güvenli olması sağlanmaktadır. Asansörü kiralamanın ardında kullanacağınız yere firmamız tarafından getirilmekte, kurulumu yapıldıktan sonra da test edilmekte ve kullanımınıza hazır olarak size sunulmaktadır. Asansörün nasıl kullanılacağı hakkında gerekli eğitim verilmekte ve gerekirse de kullanmak için personel desteği de verilmektedir.

  

  

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü Nakliyat yapmak istediğinizde bunun için uygun fiyat çözümleri arıyor olmanız normal bir davranış olmakla birlikte yapacağınız bu araştırma sırasında firmamızın fiyatlarının uygun olduğunu görmeniz mümkün olmaktadır. Firmamız sizlere bir fiyat listesi ile hizmet vermemektedir. Bunun yerine karşılıklı görüşme yapmakta ve ihtiyaç duyduğunuz asansörün özelliklerini ve ne kadar süre için kullanacağınız gibi gerekli bilgileri almanın ardından size özel bir fiyat teklifi hazırlanarak sunulmaktadır. Teklifimizi onaylamanız halinde de o günler için asansör ayrılmaktadır. Kullanacağınız süre uzarsa da bunu firmamıza bildirmeniz halinde ise gerekli düzenleme yapılmakta ve kiralama süresi uzatılmaktadır.

Asansörlü Nakliyat hizmetimiz ile firmanızda ürün ve malların taşınması sırasında sorun yaşamanızı firmamız önlemektedir. Asansörün arıza yapması halinde ise firmamız verdiği teknik destek vermekte ve asansörün tamiri yapılmaktadır. Firmamızın asansörlerine yoğun ilgi gösterilmekte ve bu nedenle de ilerleyen günlerde asansör kullanma ihtiyacınız olması halinde de bunun için görüşme sağlamanız ve o günler için asansörün sizin adınıza ayrılmasını sağlamanız doğru bir yaklaşım olmaktadır.

 

goztepenakliyatlogobeyaz.png
Göztepe nakliyat olarak, İstanbul ve İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel bir şekilde 15 yılı aşkın süredir nakliyat hizmetleri vererek, firmamızın ününe ün katmaya devam etmekteyiz. Her geçen gün artan kalitemiz olduğu gibi, referanslarımızı da arttırmaktayız. Çeşitli taşımacılık sistemleri, araç filomuz, alanında uzman personellerimiz ile kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Kaliteli hizmetler için hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.